برنامه ۱۰۰۰ ساعته – نحوه استفاده برنامه مطالعاتی

برنامه ۱۰۰۰ ساعته

موسسه حرف آخر یک موسسه ای کنکوری و پایه و جامع از نظر آموزش برنامه ریزی و مشاوره است، این موسسه برای دانش آموزان برنامه مطالعاتی قرار داده است تا بتوانند بهترین استفاده را از پکیج های حرف آخر داشته باشند، این ببرنامه ۱۰۰۰ ساعته به صورت ستون دوم می باشد:

پکیج ۶۰۴۰ پکیج صفر تا صد نام پکیچ
برنامه ۱۰۰ روزه یا ۶۰۴۰برنامه ۱۰۰۰ ساعته یا برنامه چهارماهنام برنامه منطبق بر پکیج

روی لینک زیر برای دانلود فایل PDF کلیک کنید.

فایل برنامه ۱۰۰۰ ساعته

پروژه صفر تا صد یا همون برنامه ۱۰۰۰ ساعته خودمون

داشتن برنامه ریزی خوب به دانش آموز کمک می کند وقت کم نیاورد و وقت آزاد بیشتری داشته باشد و با قدرت پیش برود و نتایج عالی بگیرد برای اینکه مطمئن شویم پروژه صفر تاصد برنامه ۱۰۰۰ ساعته میتواند اموزش را کامل کند چند مورد از ویژگی ها آن را توضیح می دهیم.

تنوع در مطالعه دروس

مطالعه طولانی مدت در هر درسی نتیجه عکس می دهد و دانش آموز زده می شود انگیزه خواندن ندارد اما تنوع مطالعاتی یعنی هر روز مباحث جدیدی از کنکور بخواند و دانش آموز با چالش های جدیدی روبه رو می شود تا هر چه بهتر یادگیری انجام شود و فقط پروژه صفر تا صد یا ۱۰۰۰ ساعته تنوع مطالعه دروس را به صورت حرفه ای دارد.

زمان بندی منطقی

کل دروس در حرف آخر با زمان بندی منطقی تدریس شده و از هر مبحث کنکوری حدود دو یا سه جلسه آموزش دارد و بعد از آن فقط مرور و جمع بندی دارد که دقیقا کمتر از چهار ماه یه بار مرور می شود و این زمان بندی منطقی در هر درس باعث می شود فرصت تمرین و تکرار زیاد شود و هر مبحث ملکه ذهن دانش آموز بشود.

شخصی سازی برای هر دانش آموز

طبق برنامه چهار ماهه درس ها با قاعده پیش می رود و نیازی به اجبار در برنامه نیست و دانش آموز می تواند برنامه خود را طوری بچیند که استرس به دانش اموز وارد نشود و هر روزی که کم میخواند روز بعدی جبران بکند و حتی با خود رقابت می کند و روز به روز بهتر درس می خواند و شخصی سازی برای هر دانش آموز کمک می کند که تمام مباحث با الگو پیش برود.

ایستگاه های جمع بندی و مرور

برنامه پروژه ۱۰۰۰ ساعته علاوه بر نظم برنامه مطالعاتی ایستگاه جمع بندی و مرور دارد که بعد از هر فصل از مباحث نوبت به جمع بندی می رسد و یادگیری به مرحله تثبیت میرسد و نقاط ضعف دانش اموز برطرف می شود همین برنامه قطاری چندین بار به عقب بر می گردد تا هر فصلی که خوانده می شود فراموش نشود.

برنامه ۱۰۰۰ ساعته - نحوه استفاده برنامه مطالعاتی

راستی اگر دوست داشتی بدونی چطوری میتونی خیلی راحت به درصد ۱۰۰ برسی در ادامه با ما همراه باشید

معرفی برنامه مطالعاتی حرف آخر

در برنامه چه مواردی مشخص شده است:

برنامه شامل دو بخش است، بخش اول شامل:

تایم آموزش: زمان تدریس هر جلسه

زمان پیشنهادی: زمان مورد نیاز برای دیدن دی وی دی و تکمیل کتاب کار (البته در درس عربی این زمان دو برابر است زیرا استاد واعظی از دانش آموزان خواسته است در همان روز آموزش را مرور کنند تا مطالب در ذهن آن ها تثبیت شود).

تعداد و ترتیب جلسات مشاهده دی وی دی: دانش آموز ترتیب خواندن جلسات را بداند و طبق آن مطالعه کند.

قسمت دوم برنامه شامل: برنامه قطاری است و ترتیب خواندن دروس مختلف است.

آیا نوع برنامه ۶۰۴۰ و هزار ساعته تفاوتی دارند؟ نه هردو یک الگو و یک ترتیب دارند اما ساعت تدریس و آموزش در آن ها متفاوت است.

برنامه قطاری:

قسمت دوم دفتر برنامه ریزی همانطور که گفته برنامه قطاری شکلی است که همه دروس متناسب با ضریب و میزان اهمیت قرار داده شده اند.

باکس های برنامه قطاری: هر درس در برنامه قطاری در یک باکس قرار داده شده است این باکس شامل:

زیست ۱
۱۳۵

در اینجا زیست ۱ یعنی: زیست جلسه اول

۱۳۵: زمان مورد نیاز برای دیدن دی وی دی و تکمیل کتاب کار و حل تست.


بیشتر بخوانید: طرح نخبگان حرف آخر


نحوه اجرا کردن برنامه ۱۰۰۰ ساعته

ویژگی برنامه هزار ساعته:

 1- ویژگی مهم و خوب برنامه ۱۰۰۰ ساعته این است که هر دانش آموزی با هر سطح درسی و با هر ساعت مطالعه می تواند از آن استفاده کند.

۲- به صورت حجمی است: یعنی دانش آموز مجبور نیست سر ساعت خاصی برنامه را اجرا کند، مثلا دانش آموز می تواند زیست را به جای عصر صبح بخواند.

۳- قابل انعطاف و قابل شخصی سازی است.

 نحوه شخصی سازی برنامه هزار ساعته:

 1. هر شب قبل از خواب تعداد باکس هایی که قرار است روز بعد مطالعه کنید را مشخص کنید.
 2. متناسب با توانایی های خود تعداد باکس را انتخاب کنید: به طور مثال اگر ساعت مطالعه شما ۴ ساعت است دو باکس اگر ساعت مطالعه شما ۹ تا ۱۰ ساعت است حدود ۴ باکس را می توانید بخوانید.
 3. متناسب با شخصیت خود و یادگیری هر درس در طول روز باکس ها را در طول روز خود پخش کنید (فقط دقت کنید تخصصی ها را برای آخر شب نیاندازید).

چگونه با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر کل دروس را در ۳ ماه تمام کنیم؟؟

با اهمیت مشاوره و برنامه ریزی همگی آشنایی دارید برای همین وارد بحث های مهم تر می شوم. برنامه خوب مکمل یک منبع خوب می باشد، همه ما از منابع متعددی تا الان استفاده کرده ایم ولی کدام موسسه کنار منبع به شما نحوه استفاده از آن را یاد می دهد و برنامه را در اختیار داوطلبان قرار می دهد؟ به همین دلیل داوطلبان به دنبال افراد متفرقه می روند که از آنها برنامه بگیرند و در آخر هم با صرف هزینه فراوان به نتیجه مطلوب خود نمی رسند، اما امروز می خواهم شما را با برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف اخر آشنا کنم.

کنکوری هستم و نمیدونم برای کنکور چکار کنم!

اصلا خوب نخوندم و نمیدونم تو این مدت چیکار کنم!

با چه منابعی پیش بروم!

چه برنامه ای می تونه منو موفق کنه!

برنامه ای که شما را نه تنها از پیدا کردن مشاور و صرف هزینه بی نیاز می کند بلکه می تواند شما را به یک برنامه ریز و مشاور حرفه ای هم تبدیل نماید.

بدون حاشیه به سراغ برنامه ۱۰۰۰ ساعته حرف آخر می رویم و ویژگی های آن را بررسی می کنیم تا با نسل جدیدی از آموزش آشنا شوید که هر چیزی برای رتبه شدن لازم دارید در اختیار شما قرار می دهد. این برنامه شاهکاری از حرف آخر است.

ثبت نام در طرح مشاوره کنکور ۱۴۰۱ حرف آخر (پیشنهاد ویژه)

اما طرح ویژه برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ در موسسه حرف آخر، دوستانی که تمایل دارند در این طرح ثبت نام کنند و صفر تا صد آموزش کل کنکور را با حل بیشتر از ۷ هزار تست و ۱۰ دوره مرور در ۳ ماه با منابع حرف آخر به پایان برسانند همین الان فرم زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس بگیریم.

برای دریافت مشاوره رایگان و نحوه مطالعه دقیق بعنوان پشتیبان و همچنین پکیج رایگان شماره تماس و نام خود را وارد کنید.

(مشاوران مورد تایید حرف آخر در دفتر مرکزی تهران تا چند ساعت آینده با شما تماس می گیرند)  نمونه آموزش از برنامه ۱۰۰۰ ساعته کنکور توسط موسسه حرف آخر

  با گروه تخصصی مشاوره مجموعه اجی مجی در ارتباط باشید. برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج های اول تا ششم دبستان و متوسطه اول و دوم و کنکور و برنامه ریزی با ما در تماس باشید.

  مشاوره درسی و برنامه ریزی سفارش محصولات اجی مجی

  سوالات متداول دانش آموزان در مورد برنامه مطالعاتی حرف آخر

  روزانه چند باکس از برنامه را باید مطالعه کنیم؟

  متناسب با ساعت مطالعه خود، اگر روزی ۸ ساعت مطالعه دارید به اندازه ۴۸۰ دقیقه

  برنامه ۱۰۰۰ ساعته چقدر زمان می برد تا تمام شود؟

  میانگین ۴ الی ۵ ماه تمام شود (اگر روزی حداقل ۸ساعت مطالعه کند) شاید دانش آموزی ۶ ماه و دانش آموزی باشه ۴ تمام کند.

  برای دریافت برنامه چیکار کنم؟

  لینک دانلود برنامه را در این پست گذاشتیم.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *