تفاوت ادبیات حرف آخر با سایر موسسات

تفاوت ادبیات حرف آخر با سایر موسسات

تفاوت ادبیات حرف آخر با سایرین

در این مقاله با ما همراه باشید تا تفاوت ادبیات حرف آخر را با سایر موسسات کنکوری به طور کامل بررسی کنیم. ادبیات مهم ترین دروس عمومی از نظر تاثیر در کنکور هست خواندن مفهومی ان هم چندان کار آسانی نیست در این پست با برشمردن تفاوت های آموزش مباحث ادبیات کنکور با موسسات دیگه و نحوه یادگیری نشان می دهیم که نقطه قوت شما می تواند این درس بشود و به طور مطمئنی پیشرفت زیادی در این درس داشته باشید که حتی دیگر به کتاب درسی هم دیگر نیاز نداشته باشید.

حل کردن سوالات از آسان به دشوار

هر درسی مطالب فراوانی دارد که خواندن کل آن با یک روش نتیجه نمی دهد در موسسه حرف اخر درس ادبیات به صورت پلکانی تدریس شده به این معنا برای هر درسی چندین تست حل میشه که ترتیب خواندن ان مشخص هست و اینگونه تست های سخت برای دانش اموز قابل هضم تر است چون امادگی کامل داشته که این موضوع کمک می کند تا برای هر سوالی که حل میشود سطح ان برای دانش اموز کاملا روشن میشود ولی سایر موسسات این طبقه بندی را ندارن و بسیاری از تست ها برای دانش اموز گیج کننده می شود که نمی شود یاد گرفت.

اموزش مبحث به مبحث

موسسه حرف آخر برای ادبیات چهار مبحث را کاملا جدا کرده که هر کدام با توجه به بارم بندی سوالات زمان گذاشته شده که کار دانش اموز با اموزش مبحث به مبحث خیلی راحت تر میشه چون میداند که چه مبحثی ضعف دارد و بیشتر بخواند و اهمیت آموزش مبحث به مبحث تمرین و تکرار ان می باشد که قدرت یادگیری دانش آموز زیاد تر میشود.

رمزگردانی در متن کتاب درسی

حفظ کردن همه ی کتاب درسی کاری خسته کننده و وقت گیر هست که هر کسی هم از پس تمام آن بر نمی اید و بعد از خواندن قسمتی از متن ها منصرف میشود اما تکنیک رمزگردانی در متن کتاب درسی به خوبی امکان پذیر هست و مفاهیم کتاب درسی خلاصه میشود و زمان و انرژی دانش اموز ذخیره میشود دانش اموز تست هارا بدون فکر کردن و فقط با یه رمز ساده جواب می دهد تا سرعت تست زنی بهتر بشود از درس های عمومی که وقت گیر هستن همین ادبیات هست و این مشکل برطرف شده و دقیقا تست ها در وقت تعیین شده حل می شود در حالی که شیوه های کنکوری سایر موسسات بدون استفاده از هیچ رمزی اموزش داده میشه و دقیقا با همان روش عادی که دانش اموز از ان خسته شده پیش می روند که چندان روش مطرحی نیست.

تصویرسازی و الگو برداری موثر

یکی از روش های تقویت حافظه استفاده از تصاویر به جای حفظ کردن است به طوری مفهوم که جان می گیرد و مطالعه دانش اموز مفید تر میشود در این روش کلیلت تا مدت ها فراموش نمیشود چون در حافظه بلند مدت دخیره میشود و تصویر سازی و الگو برداری از اشیای دیگر نقش میانبر برای اموزش دارد و فقط موسسه کنکوری حرف اخر این سبک را تدریس می کند و طرفداران زیادی پیدا کرده.

راستی اگر دوست داشتی بدونی چطوری میتونی خیلی راحت به درصد ۱۰۰ برسی در ادامه با ما همراه باش.

ادبیات فارسی حرف آخر

ادبیات فارسی حرف آخر

ادبیات جامع حرف آخر

پکیج کامل ادبیات فارسی – درس ادبیات فارسی یکی از پرچالش ترین بخش های کنکور است. چرا که اغلب دانش آموزان صرفا به جهت اینکه زبان مادریشان فارسی است، آن را دست کم می گیرند. اما با نگاه کردن به چند نمونه از سوالات کنکور درس ادبیات متوجه خواهید شد که پاسخگویی به آن ها بسیار دشوار است.

سوالات ادبیات فارسی در کنکور به چند بخش تقسیم می شوند. به این شکل که معمولا از مبحث املا حدود ۳ سوال، از بخش دستور زبان حدود ۶ سوال، از قسمت معنای لغات حدود ۳ سوال، از تاریخ ادبیات و درآمدها ۳ سوال، از بخش درک مطلب و قرابت معنایی حدودا ۳ سوال و در آخر از مبحث آرایه های ادبی تقریبا ۳ سال مطرح می شود.

بنابراین باید به خوبی به تک تک این مباحث درسی در کلیه کتاب های ادبیات دوره متوسطه، اشراف داشته باشید تا بتوانید در زمان اندک و محدود کنکور، به تعداد زیادی از سوالات درس ادبیات پاسخ صحیح دهید.

نمونه آموزش ادبیات کنکور توسط استاد محسن منتظری

ویژگی ها و تفاوت ادبیات حرف آخر

در طراحی پکیج ادبیات جامع موسسه حرف آخر که به همت استاد محسن منتظری تدوین شده است، سعی شده تا تمامی مفاهیم دروس ادبیات فارسی دوره متوسطه به آسان ترین شکل ممکن تدریس و تفهیم شود تا دانش آموزان پس از تماشای این مجموعه فیلم های آموزشی، از هر گونه کلاس کنکور و معلمی بی نیاز شوند.

در این مجموعه با بهره گیری از انیمیشن های جذاب داستانی تلاش شده است تا علاوه بر آموزش برخی پیش نیازها به دانش آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب جلوگیری شود و افراد تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم های پکیج کامل ادبیات فارسی بنشینند. در پکیج کامل ادبیات حرف آخر، سوالاتی که شانس بالاتری برای طرح شدن در کنکور سراسری دارند و همچنین دام های تستی، مطرح و حل خواهند شد. علاوه بر این پس از تدریس هر مبحث درسی، به حل تست های هدفمند در خصوص آن مبحث پرداخته می شود که تعداد آن ها به حدود ۳۵۰ تست خواهد رسید.

در پکیج کامل ادبیات فارسی با هدف دسترسی آسان دانش آموزان به مباحث گوناگون، تمامی دروس ادبیات فارسی دسته بندی شده اند. همچنین برای حل سریع و صحیح سوالات کنکور، تکنیک های الگو گذاری خاصی آموزش داد می شوند که دانش آموزان را در یافتن جملات پایه و پیرو، کشف سریع متمم، تشخیص واژه و تک واژ، حل سوالات مربوط به چند جزئی های گذرا و ناگذر، یافتن هسته گروه اسمی و… به تسلط کافی خواهند رساند.

در این مجموعه با بهره گیری از انیمیشن های جذاب داستانی تلاش شده است تا علاوه بر آموزش برخی پیش نیازها به دانش آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب جلوگیری شود و افراد تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم های پکیج کامل ادبیات فارسی بنشینند.

با گروه رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشید.

برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج های کنکوری و برنامه ریزی با ما در تماس باشید.

مشاوره کنکوری و برنامه ریزی
سفارش محصولات حرف آخر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *