تخفیف حرف آخر پیشنهاد ویژه

دریافت تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر و تخفیفات ویژه در سال های گذشته به دلیل اوضاع اقتصادی نامناسب مردم و قیمت بالای کلاس ها، دی وی دی ها و کتاب های کنکوری و در مجموع محصولات کنکوری، حرف آخر اقدام به ارائه کد تخفیف حرف آخر و تخفیفات ویژه محصولات حرف آخری کرد این اقدام یکی دیگر از حرکات بسیار شایسته و ارزشمند حرف اخر و استاد عبدالرضا منتظری بوده است.

کد تخفیف حرف آخر شامل چه کسانی است؟

کد تخفیف محصولات حرف آخری برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکوری در کل کشور به صورت یکسان است، و دانش اموزان عزیز کشورمان از مناطق محروم هم می توانند از این تخفیفات ویژه بهره مند شوند و هزینه های سنگینی را بابت خرید و تهیه محصولات حرف آخری متحمل نشوند. در ضمن در ماه هایی خاص تخفیف خیلی بهتر می شود.

برای شرکت در طرح نخبگان اساتید حرف آخر و تخفیف ویژه اسم و شماره تماس خود را وارد کنید.

(مشاوران مورد تایید حرف آخر واحد مرکزی تا چند ساعت آینده با شما تماس می گیرند)  مشاوره جهت دریافت کد تخفیف حرف آخر

  انتشارات حرف اخر یکی از برترین و بهترین موسسات در کشور می باشد که امکانات لازم را برای قبولی در کنکور سراسری خدمت داوطلبان گرامی ارائه می دهد. از جمله دیگر مزایای موسسه حرف آخر میتوانیم به مشاوران حرفه ای و برجسته این موسسه اشاره کنیم که داوطلبان و دانش آموزان گرامی می توانند با دریافت مشاوره رایگان، انتخاب درست تر و صحیح تری در حین خرید محصولات حرف آخری داشته باشند. همان طور که میدانید فروشگاه حرف آخر دارای تنوع بسیار بالایی است و این تنوع محصولات، حاصل تلاش شبانه روزی تیم حرفه ای حرف اخر است. مشاوران دلسوز ما شما را در انتخاب منابع مناسب راهنمایی خواهند کرد و همچنین شما را در جهت استفاده از کد تخفیف حرف آخر نیز یاری میکنند.


  برای دریافت مشاوره و کد تخفیف با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

  ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵

  ۰۹۱۰۱۷۶۰۸۰۸

  harfehakhar.org


   

  تخفیفات ویژه حرف آخر

   

  کد تخفیف ۵۰% و ۳۰% حرف آخر

  انتشارات حرف آخر در دوره های زمانی متفاوت به طور میانگین هر چند ماه یک بار در جهت عدالت آموزشی و کمک به دانش آموزان و داوطلبان عزیز اقدام به ارائه کد تخفیفات ویژه می کند. در مجموع انتشارات حرف آخر دو تخفیف کلی دارد که همیشه آن را لحاظ میکند. علاوه بر این دو نوع تخفیف، انتشارات حرف اخر تقریبا در تمامی بازه های زمانی تخفیف ریز درصدی را نیز دارد که این بسیار به نفع دانش آموزان و داوطلبان حرف اخریست. بعضی از درس ها شامل تخفیف بیشتر هم می شود که باید ما در ارتباط باشید.

  انواع تخفیف حرف آخر

  ۱- تخفیفات پلکانی ۲- تخفیفات درصدی

  تخفیفات پلکانی

  تخفیفات پلکانی حرف آخر برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری که خواهان ثبت نام در موسسه هستند در نظر گرفته شده است، در این تخفیفات ویژه دانش آموزان و داوطلبان عزیز بر اساس مقدار خریدشان از حرف آخر می توانند کد تخفیف بگیرند که بسته به میزان خرید داوطلبان عزیز این تخفیفات ویژه از  ۱۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیونو ۵۰۰ تومان متغیر است.

  • زیر یک میلیون»»صفر
  • یک تا دو میلیون»»۲۰۰ هزار تومان
  • دو تا سه میلیون»»۴۰۰ هزار تومان
  • سه تا چهار میلیون»»۶۰۰ هزار تومان
  • چهار تا پنج میلیون»»۸۰۰ هزار تومان
  • شش تا هفت میلیون»»۱۱۰۰ هزار تومان
  • هفت تا هشت میلیون»»۱۴۰۰ هزار تومان
  • هشت تا نه میلیون»»۱۷۰۰ هزار تومان
  • نه تا ده میلیون»»۲۰۰۰ هزار تومان
  • ده تا یازده میلیون»»۲۳۰۰ هزار تومان
  • یازده تا دوازده میلیون»»۲۶۰۰ هزار تومان
  • دوازده تا سیزده میلیون»»۲۹۰۰ هزار تومان
  • سیزده تا چهارده میلیون»»۳۲۰۰ هزار تومان
  • بالاتر از چهارده میلیون»»۳۵۰۰ هزار تومان

   توجه: این تخفیفات موقتی است و امکان تغییر دارد شما هم اکنون برای دریافت تخفیفات معتبر موسسه با مشاورین موسسه ارتباط بگیرید.

  تخفیفات درصدی

  در طرح تخفیفات درصدی دانش آموزان در ازاء خرید محصولات حرف آخر و پرداخت هر میزان مبلغی شامل درصدی به عنوان تخفیف میشوند که میزان این درصد در بازه های زمانی مختلف متفاوت است.

  برای اطلاع از تخفیفات ویژه حرف آخری و دریافت مشاوره و راهنمایی با شماره های ذیل تماس حاصل نمایید:

  ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵

  ۰۹۱۰۱۷۶۰۸۰۸

  تخفیف حرف آخر درصدی

  تخفیف پروژه ۶۰۴۰ و صفرتاضد

  معمولا پروژه ۶۰۴۰ چهل درصد تخفیف دارد و صفرتاصد ۲۰ درصد تخفیف دارد که تخفیفات متغیر هست و شما عزیزان حتما برای خرید با مشاور قابل اعتماد موسسه صحبت کنید و از خدمات حرف آخر بهره ببرید و اگر با ما تماس گرفته اید ولی هنوز پیامکی مبنی بر این که تخفیف بگیرید دریافت نکردید پیشنهاد می دهیم دوباره با شماره های این سایت تماس بگیرید و از تخفیف ویژه استفاده کنید.

  تخفیفات ویژه و تخفیفات مناسبتی حرف آخر

  علاوه بر تخفیف های ذکر شده موسسه حرف آخر سالیانه چندین بار اقدام به ارائه کد تخفیفات مناسبتی نیز می کند. بدین شکل که در مناسبت های مختلف، حرف آخر مقداری تخفیف برای دانش آموزان در نظر میگیرد. برای اطلاع از تخفیفات ویژه حرف آخری، فقط کافیست که با مشاورین ما در تماس باشید.

  ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵

  ۰۹۱۰۱۷۶۰۸۰۸

  سخن نهایی تخفیف حرف آخر

  انتخاب حرف آخر به عنوان منبع و مرجع کنکوری برای داوطلبان و دانش آموزان کنکوری میتواند در قبولی انها بسیار تاثیر گذار باشد. چرا که انتشارات حرف آخر با بروز ترین تکنولوژی آموزشی دنیا (پویا نمایی، تصویر سازی، الگو سازی، نقشه راه و …)، مطالب را تدریس کرده و همچنین کادر آموزشی و مشاوره بسیار مجربی را داراست. شما دانش آموزان و داوطلبان گرامی می توانید در کنار خرید بهترین و معتبر ترین منبع کنکوری کشور، هزینه های پایینی را با استفاده از تخفیفات ویژه حرف آخر بپردازید و همچنین با مشاوران کاربلد ما نیز در ارتباط باشید. برای دریافت لیست مشاورین و یا اسامی مشاوران حرف آخر وارد لینک مربوط به آن شوسد. با آرزوی موفقیت برای تک تک شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز

  بنده شامل تخفیفات ۵۰ درصدی می شوم؟

  بله. ولی در بازه های خاص و مناسبت های ویژه

  برای دریافت تخفیف ۳۰ و ۵۰ درصدی با کدوم خط تماس بگیرم؟

  با خط دفتر مرکزی حرف آخر ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ تماس بگیرید

  در برنامه تلویزیونی پیامک دادم شامل تخفیف می شوم؟

  بله اگر جزو ۲۰۰ نفر اول باشید

  پروژه ۶۰۴۰ و صفرتاصد چند درصد تخفیف دارد؟

  تک درس۶۰۴۰ حدود ۳۰ درصد و پکیج کامل شامل ۴۰ درصد تخفیف می شود

  ابتدایی و راهنمایی حرف آخر تخفیف دارد؟

  بله تماس بگیرید ۰۹۱۰۱۷۶۰۸۰۸

  One thought on “تخفیف حرف آخر پیشنهاد ویژه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *