شماره کارت موسسه حرف آخر و حساب حرف آخر مهر

شماره کارت عبدالرضا منتظری

شماره کارت موسسه حرف آخر و حساب حرف آخر مهر در زمان واریز کردن داوطلب خیلی اهمیت دارد که اشتباه یا شماره کارت جعلی نباشد. موسسه در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه اموزش کنکور با روش های نوین آموزشی (پویانمایی،استفاده از الگو و تصویر سازی) آغاز کرده است.

این انتشارات با مدیریت استاد عبدالرضا منتظری و با بهره گیری از اساتید حرف آخر در طی این ۱۰ سال به موفقیت بی شماری رسیده است و برترین انتشارات کنکوری داخل کشوری به شمار می رود.

امروزه بسیاری از داوطلبان کنکور سوالات بسیار زیاد و مختلفی در زمینه تهیه پکیج های حرف آخر به صورت اینترنتی و غیر حضوری دارند که از متداول ترین سوالات،خرید از طریق سایت های رسمی این موسسه می باشد و دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر و شماره کارت حرف آخر مهر می باشد.

مهم: به تازگی از سال ۱۴۰۰ موسسه حرف آخر یک سیستم لینک پرداخت اینترنتی حرف آخر راه اندازی کرده است که دانش آموزان لینک را از مشاور خود می گیرند و بر روی لینک کلیک می کنند و بعد وارد درگاه بانکی می شوند و مبلغ مورد نظر خود را واریز می کنند.

برای اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید.

نحوه واریزی لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

اطلاعات کامل در مورد شماره کارت یا حساب حرف آخر مهر

بسیاری از مشاوران برجسته حرف آخر اقدام به راه اندازی سایت های فروش محصولات کرده اند و هر کدام با شیوه و روشی محصولات موسسه را در این سایت ها به فروش می رسانند.

 اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است، که در بین این سایت ها، سایت هایی هستند که اقدام به فروش پکیج های کپی میکنند!! دانش آموزان عزیز و داوطلبان گرامی کنکور، باید بسیار مراقب سایت هایی که حرفه اصلی آن ها کلاه برداری است باشند و در موقع خرید و یا ثبت سفارش، از این سایت های غیر مجاز دی وی دی یا سایر محصولات حرف آخر را خریداری نکنند.

و شماره کارت موسسه حرف آخر را داشته باشند لازم به ذکر است باخرید پکیج های آموزشی کنکوری کپی و یا خرید از سایت های غیر معتبر، موسسه حرف آخر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت و هزینه شما برگشت ناپذیر است.

علاوه بر این با توجه بر اینکه موسسه حرف آخر برترین موسسه آموزشی در سطح کشور می باشد و در همین مدت کم طرفداران زیادی پیدا کرده و جایگاه ویژه ای را در این زمینه برای خود ثبت کرده است، همواره موسسه های غیر معتبر سعی بر این دارند، که محصولات نامعتبر خود را با نام محصولات حرف آخر و به نام موسسه حرف آخر به فروش برسانند. 

در همین راستا ما خود را ملزم دانستیم که شماره حساب معتبر موسسه آموزشی حرف آخر را در اختیار شما داوطلبان گرامی کنکور  قرار دهیم.

تا با اطمینان خاطر و بدون هیچ مشکلی از موسسه خرید نمایید.

شماره کارت و حساب موسسه به اسم حرف آخر مهر می باشد.

 

  • در زمان واریز به اسم حرف آخر مهر دقت کنید.
  • با مشاوران معتبر و موسسه تماس بگیرید.
  • برای ارتباط با مشاوران حرف آخر با خط ۰۹۱۲۰۰۸۹۰۵۳ تماس بگیرید.
  • برای دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر که به اسم حرف آخر مهر می باشد با شماره واحد مرکزی حرف آخر ۰۹۱۲۰۰۸۹۰۵۳ تماس بگیرید
  • شماره کارت فقط و فقط به اسم حرف آخر مهر می باشد.
  • شماره کارت شخصی تخلف می باشد و پیگرد قانونی دارد.

شماره کارت موسسه حرف آخر وحساب حرف آخر مهر

شماره حساب حرف آخر به اسم حرف آخر مهر

خدمت دانش آموزان عزیزی که قصد همکاری با موسسه حرف آخر را دارند و به دنبال شماره حساب استاد عبدالرضا منتظری و حرف آخر برای واریز و تهیه محصولات می باشند، عرض می کنیم که با توجه به بستر ناامن فضای مجازی و حضور برخی از سودجویان که به دنبال فروش محصولات کپی و نامعتبر خود هستند. و یا حتی اقدام به کلاه برداری با نام موسسه حرف آخر می کنند و در ازای مبلغ واریزی دانش آموز هیچ گونه محصولی را برای دانش آموز عزیز ارسال نمی کنندو

 

(چرا که کاملا بی هویت هستند و تحت نظر موسسه حرف آخر نیستند)

در این راستا موسسه آموزشی حرف آخر قانونی را وضع کرده است که برای جلوگیری از این مشکلات و برای حفاظت از منافع مالی دانش آموزان شماره حساب حرف آخر را به صورت تلفنی در اختیار داوطلبان گرامی قرار می دهد.

 

شماره کارت موسسه حرف آخر به نام حرف آخر مهر
شماره کارت موسسه حرف آخر به نام حرف آخر مهر

شماره کارت معتبر موسسه با نام حرف آخر مهر و به اسم این مجموعه

مدیر و موسس انتشارات آموزشی کنکوری حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری هستند. که همچنین ایشان استاد ریاضی موسسه حرف آخر نیز می باشند.

مبالغ واریزی دانش اموزان جهت خرید پکیج قبلا به حساب های بانکی ایشان صورت می گرفت ولی الان به حساب خود موسسه می باشد.

پس برای اطمینان از صحت شماره کارت با شماره های زیر تماس بگیرید.

روش های دریافت مشاوره و خرید از موسسه آموزشی حرف آخر

برای دریافت مشاوره و راهنمایی قبل از خرید و دریافت شماره کارت معتبر جهت تهیه محصول از روش های زیر میتوانید اقدام کنید:

  • از طریق فروشگاه آنلاین حرف آخر
  • دریافت مشاوره و شماره کارت حرف آخر مهر از طریق تماس
  • دریافت مشاوره و شماره کارت حرف آخر مهر از طریق پیامک

 خرید آنلاین از فروشگاه حرف آخر

دانش آموزان گرامی که قصد خرید محصولات از طریق سایت دارند، با مراجعه به بخش فروشگاه حرف آخر که در این سایت قرار گرفته است می توانند پس از مطالعه دقیق و مشاهده تمام جزئیات پکیج ها، محصولات مورد نیاز خود را به شکل کاملا قانونی تهیه کنند.

و همچنین برای دریافت مشاوره و راهنمایی های قبل از خرید نیز می توانند با شماره های زیر تماس حاصل نمایند:

۰۹۱۲۰۰۸۹۰۵۳

دریافت شماره کارت حرف آخر مهر از طریق تماس برای دریافت راهنمایی و مشاوره و همچنین برای دریافت شماره کارت معتبر استاد عبدالرضا منتظری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۹۱۲۰۰۸۹۰۵۳

دریافت شماره کارت حرف آخر مهر از طریق پیامک همچنین برای دریافت مشاوره و شماره کارت فقط کافیست که به شماره زیر پیامک ارسال نمایید:

۰۹۱۲۰۰۸۹۰۵۳

در کوتاه ترین زمان ممکن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و علاوه بر شماره کارت معتبر حرف آخر مهر جوابگوی تمامی سوالات شما دانش آموزان گرامی نیز هستند.

شماره کارت مسکن موسسه به اسم حرف آخر مهر

شماره کارت هایی که برای خرید محصولات موسسه حرف آخر در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد شماره کارت بانک مسکن حرف آخر مهر می باشد و در واقع بیشتر واریزی ها به این شماره کارت صورت می گیرد برای دریافت شماره کارت حرف آخر مهر با شماره های ذکر شده در بالا تماس بگیرید. تا مشاوران برجسته و دلسوز حرف آخر شماره کارت معتبر استاد و موسسه را در اختیار شما قرار دهند و بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

شماره کارت جعلی به اسم حرف آخر

همواره افراد سودجو و کلاه بردار به دنبال سو استفاده از نام موسسه حرف آخر هستند و در پی این هستند که محصولات نامعتبر خود را (البته اگر محصولی در کار باشد) با نام موسسه حرف آخر به فروش برسانند.

برای جلوگیری از این مشکلات از روش های زیر اقدام به تهیه پکیج ها نمایید.

یکی از طریق بخش فروشگاه حرف آخر در همین سایت (می توانید بدون نگرانی محصولات خود را تهیه کنید) و در غیر این صورت با شماره های درج شده درسایت تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را جهت تهیه پکیج دریافت کنید.

مشاوران موسسه حرف آخر به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره به شما دانش آموزان عزیز هستند.

سوالات متداول شماره کارت پرداختی

شماره کارت حرف آخر برای کدام بانک است؟

بانک مسکن

استاد منتظری چند شماره کارت بانکی دارد؟

فعلا در حال حاضر تمامی واریز ها به شماره کارت بانک مسکن حرف آخر مهر واریز می شود و حرف آخر با بانک مسکن همکاری دارد.

واریزی به اسم حرف آخر مهر می باشد؟

بله

لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر درست است؟

بله از طریق لینک وارد درگاه شاپرک به اسم موسسه حرف آخر می شوید.

برای خرید محصولات چیکار کنم؟

با خط ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ تماس بگیرید و مراحل را توضیح می دهیم.

تعداد حساب بانکی استاد عبدالرضا منتظری زیاد است ولی واریز هزینه جهت خرید محصولات فقط به بانک مسکن انجام می شود. 

کلام آخر برای تهیه محصولات حرف آخر با مشاوران دلسوز حرف اخر در ارتباط باشید.

تا بسته به شرایط و نیاز شما بهترین محصولات ممکن را به شما معرفی کنند و همچنین شماره کارت معتبر حرف آخر مهر را در اختیار شما قرار دهند.

و شما بدون نگرانی و دغدغه فکری محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

با گروه رتبه برتر حرف آخر در ارتباط باشید. برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج های کنکوری و برنامه ریزی با ما در تماس باشید.

مشاوره کنکوری و برنامه ریزی سفارش محصولات حرف آخر

One thought on “شماره کارت موسسه حرف آخر و حساب حرف آخر مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *