لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

از سال ۱۴۰۰ حرف آخر برای راحتی دانش آموزان و همچنین حذف مواردی از قبیل کارت به کارت و… سیستمی به اسم لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر طراحی کرد تا دانش آموزان بتوانند از طریق این لینک که از طرف مشاور مربوطه اش براشون ارسال می شود خرید را انجام بدهند. برای این که بدانید چگونه از طریق لینک پرداخت اینترنتی حرف آخر خرید انجام بدهید؟ و آیا لینک پرداخت اینترنتی حرف آخر واقعیت دارد؟ با ما همراه باشید.

موارد زیر را بررسی می کنیم، حتما کامل مطالعه کنید تا اسیر کلاهبرداری اینترنتی حرف آخر توسط شیادان نشوید. (اگر سوالی داشتید و مشکل یا ابهامی داشتید حتما با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ خط پاسخگویی ۲۴ ساعته تماس بگیرید). پرداخت از طریق لینک حرف آخر به چه شکل است؟ امکان کلاهبرداری از طریق لینک پرداخت حرف آخر کلاهبرداری در حرف آخر راهکارهای حرف آخر برای مقابله با کلاهبرداری داستان بسته های هدیه و رایگان موسسه آموزشی حرف آخر قرعه کشی ها و مسابقات حرف آخر اعتبار و اعتماد به حرف آخر سوالات متداول

 پرداختی های موسسه حرف آخر از طریق لینک پرداخت و درگاه بانکی مطمئن صورت می پذیرد تا دانش آموزان دغدغه ای در این رابطه نداشته باشند و با اطمینان خاطر بیشتری پرداخت هایشان را صورت دهند.

پرداخت از طریق لینک ارسال شده برای دانش آموز به چه شکل است؟

 1. ارتباط دانش آموز با مشاور مورد تایید موسسه حرف آخر
 2. تماس مشاورین و ارائه راهنمایی های لازم
 3. ثبت اطلاعات و پکیج های مورد نیاز دانش آموزان در سامانه حرف آخر
 4. ارسال لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر به شماره تماس دانش آموز
 5. ورود به لینک و پرداخت مبلغ
 6. ورود پکیج ها به مرحله مالی و  ارسال و تحویل به دانش آموزان

نمونه لینک و صفحه پرداختی اینترنتی ارسال شده برای دانش آموز

نمونه لینک پرداختی حرف آخر به صورت زیر می باشد (این لینک را مشاور حرف آخر برای دانش آموز ارسال می کند).

دقت کتید این نمونه لینک هست و شما لینکی که می گیرید باید اولش ha123.ir باشد (ha مخفف حرف آخر) و مشابه متن زیر باشد، این نمونه هیچ ارزشی ندارد و فقط برای آموزش شما دانش آموزان و اولیای عزیز می باشد.

 http://ha123.ir/payment/14000219135668336162

دانش آموز زمانی که این لینک را دریافت کرد روی آن کلیک می کند، وارد صفحه زیر می شود.

صفحه محصول لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

بررسی محصول اینترنتی حرف آخر توسط دانش آموز

دانش آموز وارد این صفحه می شود، فرض کنید اسم و فامیل دانش آموز عسل عطری و اسم مشاورش بهروز اسدی می باشد و محصولاتی که دانش آموز می خواهد خرید کند مجموعه محاسبات و هفت الگو + ۲۰ آزمون کنکور + ۵ روز با حرف آخر می باشد. مبلغ پرداخت را مشاور یعنی بهروز اسدی به دانش آموز قبلا گفته است و دانش آموز مبلغ را وارد می کند (فرض کنید دانش آموز ۲.۵ میلیون وارد می کند) و محصولات را چک می کند بعد اگر مورد تایید دانش آموز باشد دانش آموز پرداخت را کلیک می کند.

وقتی دانش آموز روی پرداخت کلیک کرد وارد درگاه شاپرک می شود (به صورت زیر) و درگاه شاپرک امن ترین درگاه کشور می باشد و سایت هایی بزرگ مانند دیجی کالا و … نیز به این درگاه (https://ikc.shaparak.ir/) وصل می شوند فقط شما عزیزان به متن کلمات شاپرک دقت کنید که اشتباهی وارد لینک های کلاهبردارهای حرف آخر نشوید، باز هم تاکید می شود قبل خرید با ما تماس بگیرید تا کامل شما را راهنمایی کنیم و لینک معتبر موسسه حرف آخر را برای شما ارسال کنیم.

صفحه درگاه پرداخت اینترنتی حرف آخر

صفحه درگاه پرداختی حرف آخر از طریق شاپرک خرید و دریافت لینک پرداخت اینترنتی حرف آخر از زبان استاد منتظری

خرید از حرف آخر در گذشته چگونه بود؟

قبل از این دانش آموزان پس از صحبت با مشاورین و مشخص شدن نیازهایشان، از طریق شماره کارت اقدام به پرداخت می نمودند؛ این شماره کارت با نام موسسه حرف آخر مهر شناخته می شود و منحصرا به این موسسه اختصاص داشت.

کلاهبرداری در حرف آخر

در گذشته پرداختی ها با مشکلاتی مواجه می شد و امکان کلاهبرداری توسط برخی سودجویان وجود داشت؛ برخی از این مشکلات عبارت بودند از:

 • افرادی خود را به عنوان مشاورین حرف آخر معرفی می کردند و با نام و اعتبار این شرکت نسبت به فروش پکیج های آموزشی اقدام می نمودند.
 • برخی از مشاورین موسسه شماره کارت خود را برای دانش آموزان ارسال می کردند و پس از واریز شدن وجه، از پاسخگویی به وی امتناع می کردند؛ موسسه از این جریان اطلاعی نداشت و دانش آموز نیز نمی توانست کاری از پیش ببرد.
 • برخی مشاورین مبالغ بیشتری از قیمت پکیج ها را از دانش آموزان درخواست کرده و بخش اضافی آن را برای خود بر می داشتند.

راه حل

حال با ایجاد درگاه اختصاصی و پرداخت از طریق لینک، امکان سوء استفاده های ذکر شده از میان برداشته شده است و دانش آموزان بدین شکل محصولات مورد نیازشان را خریداری می کنند. گفتنی است که این شکل از پرداخت هم دارای امکان کلاهبرداری است که در ادامه به آن اشاره گردیده است.

امکان کلاهبرداری از طریق لینک پرداخت حرف آخر

این احتمال وجود دارد که سودجویان دست به ساخت درگاه های جعلی بزنند و از این طریق افراد را به صفحاتی منتقل کنند که متعلق به موسسه حرف آخر نیست و اعتباری نیز ندارد؛ برای مقابله با این مسئله افراد باید آگاهی خود را بالا ببرند و به نکات زیر توجه داشته باشند.

 1. تنها در صورتی از طرف موسسه با شما تماس گرفته می شود که پیامکی مبنی بر درخواست مشاوره و یا بسته آموزشی را ارسال کرده باشید.
 2. مشاورینی که با شما تماس می گیرند اطلاعات کاملی در رابطه با محل زندگی، پایه تحصیلی، سطح تحصیلی، اهداف و علاقه مندی ها، نحوه پرداخت و راه های ارتباطی با شما را از شما درخواست خواهند کرد که تماما در سایت حرف آخر به ثبت می رسند و پس از آن لینک شما ساخته می شود.
 3. لینک پرداخت توسط سامانه پیامکی موسسه و همچنین مشاور به شماره شما ارسال می شود؛ مشاور مستقیم شما نیز توان دسترسی به لینک و ارسال آن برای شما را خواهد داشت اما عموما این لینک برای شماره شما پیامک یا از طریق واتسپ و یا تلگرام ارسال می شود.

راهکارهای حرف آخر برای مقابله با کلاهبرداری لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

 • موسسه حرف آخر مشاورین خود را از بین بهترین و قابل اعتمادترین افراد انتخاب کرده و به کار می گیرد.
 • مشاور تنها وظیفه پشتیبانی، پاسخگویی و رفع اشکالات شما را خواهد داشت و در جریان تهیه محصول و پرداخت شما مستقیما با موسسه در ارتباط هستید.
 • تمامی مراحل خرید توسط پیامک به شما اطلاع رسانی خواهند شد.
 • لینک پرداخت اختصاصی به شماره همراه مشخص شده از سوی شما ارسال می شود و اطلاعات شخصی شما در صفحه پرداخت درج می گردد.
 • امکان خرید اقساطی و شرایطی از سوی موسسه برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.
 • هرگونه شماره کارت و واریز وجه به این شکل از میان برداشته شده و تمامی پرداخت ها از طریق لینک انجام می شود.
 • پس از پرداخت، در صحفه مقرر شده اطلاعات و مدارک معتبر و کافی برای اثبات پرداختتان در اختیارتان قرار داده می شود.
 • پس از پرداخت نیازی به اطلاع دادن به شخص و یا موسسه نخواهید داشت و بسته های شما به صورت خودکار برای ارسال آماده می شوند.
کلاهبرداری لینک پرداختی اینترنتی حرف آخر

کلاهبرداری اینترنتی حرف آخر

بسته های هدیه و رایگان حرف آخر، واقعیت یا کلاهبرداری؟

موسسه کنکوری حرف آخر با هدف ایجاد عدالت آموزشی و همینطور اثبات ادعاهای خود در رابطه با بی بدیل بودن محتواهای آموزشی، بخشی از محصولات خود را به شکل رایگان و بدون دریافت هزینه در اختیار دانش آموزان متقاضی قرار می دهد و این امر مسئله ای کاملا واقعی است.

اما چند نکته

 1. به هر کسی زنگ زده نمی شود.

برای تماس با شما و گرفتن اطلاعات به منظور ارسال هدیه، می بایست شما از قبل پیامکی را مبنی بر علاقه مندی به این مساله ارسال کرده باشید؛ اگر چنین نبوده و شما و یا اطرافیانتان به هیچ یک از سامانه های پیامکی حرف آخر پیامکی ارسال نکرده اید، از دادن اطلاعات خودداری کنید.

 1. محدودیت بسته های هدیه حرف آخر

پکیج های آموزشی حرف آخر در قالب هدیه به دانش آموزان اهدا می شوند بخشی از دروس و یا چند درس یا مبحث خاص و مهم را شامل می شوند و جامع نیستند، پس اگر کسی ادعا داشت که تمامی محصولات و خدمات به شکل هدیه به شما تعلق گرفته است قابل اعتماد نیست.

 1. دریافت مبلغ ۲۰ الی ۳۵ هزار تومانی

موسسه برای ارسال بسته های هدیه هزینه ای ناچیز بین ۲۰ الی ۳۵ هزار تومان را از دانش آموزان دریافت می کند که صرف امور پستی و ارسال به سراسر کشور می شود تا از این طریق این هدیه نیز برای دانش آموز اهمیت و ارزش بیشتری پیدا کند؛ در صورتی که مبالغ بیشتری از شما درخواست شد مطلع باشید که با موسسه طرف حساب نیستید.

برای شرکت در طرح مشاوره کاملا رایگان اسم و شماره تماس خود را وارد کنید.

(مشاوران مورد تایید واحد مرکزی حرف آخر تا چند ساعت آینده با شما تماس می گیرند)  قرعه کشی ها و مسابقات حرف آخر

  موسسه حرف آخر هر روز و در شبکه های مختلف تبلیغات گسترده و آموزش های ویدئویی بسیاری را پخش می نماید که در طول آن از دانش آموزان علاقه مند خواسته می شود تا با ارسال اطلاعات خود و یا کدهای دستوری، در مسابقات و قرعه کشی ها شرکت داده شوند.

  این قرعه کشی ها و مسابقات کاملا واقعی هستند و توسط موسسه صورت می پذیرند؛ بدین صورت که پس از ارسال پیامک، شماره فرد ثبت و در قرعه کشی شرکت داده می شود و در صورت قبولی با وی تماس گرفته خواهد شد.

  جایزه های قرعه کشی حرف آخر چه چیزهایی هستند؟

  • بسته های آموزشی حرف آخر بر اساس پایه تحصیلی فرد
  • بسته های آموزشی بر اساس رشته و درس
  • مشاوره های رایگان تخصصی
  • بن تخفیف های مختلف برای تهیه پکیج های آموزشی حرف آخر

  اعتبار و اعتماد به حرف آخر

  موسسه مد نظر جزو اولین مراکز آموزشی است که در حوزه کنکور سراسری فعالیت نموده و امروز علاوه بر این مقطع، دی وی دی های آموزشی خود را برای دانش آموزان پایه های دیگر نیز تولید و عرضه می دارد؛ هرساله تعداد زیادی از رتبه های برتر کنکور و قبولی ها با استفاده از محصولات و خدمات آموزشی این موسسه به اهداف خود می رسند.

  در این بین سودجویان و دسته خاصی از افراد وجود دارند که به واسطه منافع خود به دنبال تخریب و از بین بردن اعتماد مردم نسبت به موسسات هستند و از الفاظ زیادی تحت عنوان کلاهبرداری حرف آخر نیز استفاده می کنند.

  موسسه حرف آخر کاملا معتبر و مورد اطمینان است، زیرا:

  • هر سال تعداد زیادی از داوطلبان با کمک این موسسه به موفقیت می رسند.
  • تبلیغات و سفارشات این موسسه روزانه در رسانه ملی به دفعات پخش می شوند.
  • این موسسه تمامی مدارک و گواهی های لازم داخلی و بین المللی را دارا می باشد.
  • با دارا بودن سابقه ای کهن، اعتمادسازی مطلوبی را در جامعه ایجاد کرده است.
  • روند کاملا شفافی در جریان ارائه خدمات دارد.
  • مراکز و دفاتر این موسسه در شهرهای مختلف ایران دارای نمایندگی های معتبر می باشند.

  سوالات متداول

  با من تماس گرفتد و گفتند در قرعه کشی برنده ۲۰ درصد از مباحث بسته های آموزشی شده ام، آیا صحت دارد؟

  بله، در صورتی که از قبل پیامکی ارسال کرده اید صحت دارد و می توانید اعتماد کنید و از بسته هدیه خود بهره مند شوید.

  من برای پرداخت سفارش خود، مبلغ را به شماره حسابی به نام استاد منتظری واریز کردم، شما از شماره حساب موسسه و لینک گفتید، داستان به شکل است؟

  در روند قبلی پرداختی ها به شماره کارتی انجام می شد که به نام استاد عبدالرضا منتظری بود، پس از آن پرداختی ها کلا به شماره کارتی انجام می شد که به موسسه تعلق داشت و با نام موسسه حرف آخر مهر شناخته می شد؛ به تازگی نیز تمامی پرداختی ها از طریق لینک های شخصی انجام می پذیرند تا سودجویان و کلاهبرداران توان هیچگونه فعالیتی نداشته باشند.

  لینک پرداخت حرف آخر درسته؟

  بله.

  یه مشاوری تماس گرفته و برای خرید یه لینکی داده چیکار کنم؟

  پست را بخونید آموزش خرید از زبان استاد منتظری در متن اومده و همچنین به آدرس سایت دقت کنید.

  از طریق لینک خرید حرف آخر کلاهبرداری می کنند؟

  بله احتمال دارد برای اطیمنان و اعتماد با خط ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ تماس بگیرید.

  برای خرید محصولات حرف آخر از طریق شماره کارت چیکار کنم؟

  از طریق شماره کارت بخواید واریز کنید با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۰۰۱۵ تماس بگیرید.

  پرداخت از طریق شماره کارت با لینک پرداخت چه تفاوتی دارد؟

  لینک خاصیتی که دارد محصولات خودتون و اسم مشاور را در سایت مشاهده می کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *