۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری

100 زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری

۱۰۰ زدن زبان انگلیسی کنکور سراسری – از نظر آماری درس زبان درصد میانگین پایینی دارد و این بر می گردد به نداشتن اعتماد به نفس در این درس است اما زبان حرف اخر نشان میدهد که همه می توانند اعتماد به نفس خود را بالا ببرند و به صفر تا صد زبان حرف اخر تسلط داشته باشن در ادامه بحث به ایمان قلبی می رسید.

انیمشن قوی برای حفظ لغات

کتاب درسی پر از لغات مختلف هست و انتظار یاد گرفتن آن در هر بار مطالعه نباید داشته باشیم اما مشکل از حافظه کوتاه مدت می باشد و در این جا کمک گرفتن از حافظه بلند مدت با انیمشن های قوی برای حفظ لغات به کار می رود چون انیمشن محتوای تصویری دارد و مغز ان را تا مدت ها ثبت می کند و حتی در ضمیر ناخوداگاه میرود و یادگیری لغات دائمی می شود و این در حافظه بلند مدت می ماند بدون هیچ زحمتی مشکل حفظ کردن لغات با انیمشن های قوی حرف آخر حل می شود.

کلید واژه ها در گرامر و درک مطلب

در کنکور تست ها نکته های ظریفی دارن که مثلا در گرامر نکات مفهومی داریم که با کلید واژه ها این سوالات به راحتی حل میشود و این دستور های گرامری و درک مطلب خلاصه میشود تا سرعت تست زنی در کنکور بیشتر شود و برای درک مطلب در صورت سوال کلید واژه ها جست وجو میشود و این مهم ترین عامل تقویت هوش دانش آموز در حل کردن تست ها می باشد.

استفاده از رمز و شعر

جملات زبان وقتی با رمز و شعر تدریس شود این الگو در ذهن دانش اموز شکل می گیرد که جملات و لغات نامعلوم هم دردسر ندارد و با کمی تمرکز پاسخ همه ی سوال ها داده میشه و اموزش به مزحله تثبیت در ذهن دانش آموز می رسد و دانش اموز از مواجه شدن با متن و جملات سنگین احساس صعف نمی کند.

راستی اگر دوست داشتی بدونی چطوری میتونی خیلی راحت به درصد ۱۰۰ برسی در ادامه با ما همراه باش.

زبان انگلیسی جامع حرف آخر

پکیج زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی جامع حرف آخر

نمونه آموزش زبان انگلیسی کنکور توسط استاد محمودی

ویژگی های پکیج کامل زبان حرف آخر چیست؟

پکیج کامل زبان انگلیسی حرف آخر، مجموعه ای شامل تمامی مطالب کتاب های زبان دوره متوسطه، از ساده ترین و واضح ترین مطالب تا جزیی ترین نکات است که با شیوه تدریس خاص نیم کره راست مغز شما را وادار به یادگیری می نماید.

تمامی واژه های زبان نظام جدید کتاب که دانش آموزان به طور رایج به روخوانی و حفظ آن ها می پردازند و پس از مدت کوتاهی به فراموشی می سپرند، بعلاوه لغات مهم خرج از کتاب که بارها در کنکور سال های مختلف تکرار شده اند، به صورت انیمیشن و تصویر درآمده است.

به گونه ای که حدود ۱۲۰۰ لغت و معنی آن ها طی مدت ۵ ساعت در حافظه بلند مدت شما ثبت خواهد شد و در روز کنکور یا هر زمان که با این کلمات مواجه شوید، نا خودآگاه تصویر و معنی آن را به یاد خواهید آورد.

سپس طی مدت فقط ۲۲ ساعت، کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز تست و گرامر را توس انیمیشن و توضیحات استاد، به طور کامل خواهید آموخت.

پس از تدریس هر مطلب، تعداد زیادی سوال و تست توسط دو استاد مطرح و حل می شود تا برای یادگیری هر مبحث، تمرین کافی نیز داشته باشید.

راز سرعت در یادگیری شما، استفاده از نقشه راه و الگوهایی است که در پکیج کامل زبان نظام جدید حرف آخر آموزش داده شده و با کمک آن ها قادر به حل تمامی سوالات در کسری از ثانیه خواهید شد.

با تهیه این بسته آموزشی زمان مطالعه زبان نظام جدید را پس انداز می کنید و فرصت بیشتری برای حل تست های متفاوت خواهید داشت.

با گروه تخصصی مشاوره مجموعه اجی مجی در ارتباط باشید.
برای کسب مشاوره تخصصی، آشنایی بیشتر با پکیج های اول تا ششم دبستان و برنامه ریزی با ما در تماس باشید.

مشاوره درسی و برنامه ریزی
سفارش محصولات اجی مجی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *